Dešimtmečius Kaune dirbanti juvelyrė: jaučiu atsakomybę
Daugiau kaip 50 metų juvelyrė Danutė darbuojasi Kaune. Tad nenuostabu, jog per tiek laiko ypatingu kruopštumu ir atsidavimu savo amatui pasižyminti meistrė įgijo daugybės klientų pasitikėjimą.
Susidūrus su tam tikromis ligomis, norint pakeisti stilių arba dalyvaujant teminiuose vakarėliuose Jums greičiausiai bus reikalingas perukas. Pirkti geriausia atsižvelgiant į tai, kaip dažnai šį dėvėsite. Įvairūs variantai gali būti pagaminti iš skirtingų medžiagų. Jeigu Jums reikalingas trumpalaikis perukas, pigiai įsigysite sintetinio pluošto gaminį. Kita vertus, ieškantiems ilgalaikio varianto pravartu apsvarstyti natūralaus pluošto peruką. Žinoma, įprastai skiriasi ne tik šių kokybė, tačiau ir kaina. Visgi, pirkti peruką prireikia dėl itin skirtingų priežasčių, todėl atsižvelkite į savo poreikius bei galimybes. Be to, nepamirškite pasidomėti tinkama šio priežiūra. Kita vertus, greičiausiai kyla labai natūralus klausimas – kur nusipirkti peruką? Tai galite padaryti įvairiose internetinėse arba fizinėse parduotuvėse, pavyzdžiui, „Urmas“ prekybos miestelyje.
Kokybiškas perukas gali būti reikalingas itin skirtingais atvejais. Kai kuriems tai tėra tam tikra stiliaus detalė arba plaukų priežiūrą lengvinantis atributas. Kitiems perukas reikalingas įvairioms šventėms, pavyzdžiui, karnavalui ar teminiams vakarėliams. Kita vertus, ne visos priežastys yra tokios paprastos. Perukus taip pat dėvi žmonės, kurie turi laikinų arba ilgalaikių bėdų dėl plaukų, pavyzdžiui, po avarijų, nudegimų arba sergant kai kuriomis ligomis. Be to, šių neretai prireikia onkologiniams ligoniams po chemoterapinio gydymo. Kokybiškas perukas gali bent maža dalimi prisidėti prie įprasto gyvenimo būdo palaikymo. Taigi, skirtingų situacijų išties gausu.
Perukai yra gaminami iš sintetinių arba natūralių plaukų. Jie skirstomi į 3 pagrindinius tipus:
Natūralių plaukų perukai yra geriausias pasirinkimas, ypatingai tuomet, jeigu tai ne trumpalaikis pirkinys. Tačiau, jei šis Jums reikalingas tik vienai šventei – galima pasirinkti ir sintetinį variantą. Kuo skiriasi perukų tipai? Labiausiai – kokybe ir kaina. Pavyzdžiui, sintetinio pluošto peruką dažniausiai galima atskirti iš tolo. Kita vertus, toks variantas įprastai taip pat yra gerokai pigesnis. Tuo tarpu, natūralaus arba maišyto pluošto perukai labiau primena tikrus plaukus, tačiau kainuoja brangiau. Taigi, svarbu atsižvelgti į savo poreikius. Jeigu Jums reikalingas trumpalaikis perukas, pigiai įsigysite būtent sintetinio pluošto variantą. Visgi, ieškantiems natūraliai atrodančio pirkinio pravartu atsižvelgti į du likusius tipus.
Kita vertus, skiriasi ir pačių perukų įdėklai. Jų paskirtis yra suteikti pagrindą pluošto tvirtinimui, išlaikant esminius dėvėjimo reikalavimus. Įprastai tam naudojamos tiek natūralios, tiek sintetinės medžiagos. Kokybiškų perukų gamyboje pasitelkiamas karkasas iš audinio juostelių. Visgi, aukščiausią kokybę garantuoja monofilamentinis įdėklas, kuriam išskirtinai naudojamas rankinis pluošto vėrimas.
Kur galima nusipirkti peruką? Čia egzistuoja keli pagrindiniai variantai:
Jau aptarėme, jog įvairiems žmonėms dėl skirtingų priežasčių gali būti reikalingas perukas. Pirkti geriausia atsižvelgiant į tinkamą pluoštą, patogumą, dydį bei spalvą. Visgi, daliai žmonių ne ką mažiau svarbiu aspektu išlieka ir kaina. Kaip jau minėjome kiek anksčiau, jeigu Jus domina trumpalaikis perukas, pigiai įsigysite sintetinio pluošto variantą. Įprastai šie gali kainuoti vos nuo kelių iki keliolikos eurų. Kita vertus, natūraliau atrodančių perukų kainos prasideda nuo 50 eurų. Galutinė suma gali siekti net 800 eurų, priklausomai nuo plaukų ilgio. Taigi, prieš renkantis tinkamą variantą svarbu nuspręsti, kokio dydžio turėtų būti Jums reikalingas perukas. Kaina gali didėti, atsižvelgiant į plaukų ilgį. Kita vertus, nemažai priklauso ir nuo to, kaip buvo pagamintas perukas. Pavyzdžiui, rankų darbo variantų kainos taip pat yra gerokai didesnės. Taigi, renkantis rekomenduojama atsižvelgti į savo norus bei galimybes.
Kai jau radote, kur pirkti peruką ir šį įsigijote, svarbu pasidomėti tinkama jo priežiūra:
Daugiau kaip 50 metų juvelyrė Danutė darbuojasi Kaune. Tad nenuostabu, jog per tiek laiko ypatingu kruopštumu ir atsidavimu savo amatui pasižyminti meistrė įgijo daugybės klientų pasitikėjimą.
Vestuvinis žiedas – vienas seniausių santuokos simbolių. Įprasta matyti vestuvinius žiedus pagamintus iš aukso.